Шапки не повний фліс

Головні убори з колекції Ellan

З ЦІНАМИ ВИ ЗМОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Для всіх бажаючих придбати шапку в'язаного типу в Україні на осінь і зиму колекція "Ellan" приготувала різні варіанти, з яких кожен зможете підібрати саме те, що йому потрібно. Склад матеріалу головних уборів комбінований і об'єднує натуральну вовну з акрилом, всеред...

Головні убори з колекції Ellan

З ЦІНАМИ ВИ ЗМОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Для всіх бажаючих придбати шапку в'язаного типу в Україні на осінь і зиму колекція "Ellan" приготувала різні варіанти, з яких кожен зможете підібрати саме те, що йому потрібно. Склад матеріалу головних уборів комбінований і об'єднує натуральну вовну з акрилом, всередині виробу матеріал фліс (fleece). Така шапка відмінно підійде під будь-який стиль одягу, і сподобатися тим, хто любить класику і вишукану простоту. Якщо необхідно придбати недорогі і практичні головні убори оптом в Україні - Ellan це саме те, що підійде найкраще. Така шапка не тільки зігріє в холод але і стане стильним аксесуаром і доповнить образ.
Найчастіше у жінок дуже багато головних уборів на кожну пору року і на різні випадки життя, оскільки схильність до частої зміни образів і любов до моди є природним якістю представниць жіночої статі. На відміну від жінок, чоловіки рідко купують собі великий вибір головних уборів, тому до кожної покупці відносяться більш уважно й вибірково, купують шапку на довгий час, оскільки звикають до речей і не є любителями частого "шопінгу". Для холодної пори року (пізньої осені, зими і ранньої весни) чоловіки найчастіше віддають перевагу класичній формі шапки з шерсті, акрилу, на флісі. Колекція "Ellan" пропонує великий вибір шапок класичного типу в стриманих темних тонах (чорні, чорні) з різними елементами малюнка. Моделі лінійки відрізняються не тільки дизайном малюнка, але і способом в'язання, від дрібної до досить великої.
More

Шапки не повний фліс  Tоварів: 5

Показано 1 - 5 з 5 товарів
Показано 1 - 5 з 5 товарів